MATURA 07/08 - obrana radnje
Četvrtak, 05 Lipanj 2008

infoMATURA u ljetnom roku školske godine 2007./2008.

OBRANA RADNJE ZA SVE PRISTUPNIKE - 9. lipnja (ponedjeljak) 2008.



 


GIMNAZIJA FRANJE PETRIÆA
Obala kneza Trpimira 26
Zadar, 2. lipnja 2008.

MATURA
u ljetnom roku školske godine 2007./2008.

OBRANA RADNJE
ZA SVE PRISTUPNIKE - 9. lipnja (ponedjeljak) 2008.

VJERONAUK  i PSIHOLOGIJA - u 12.00 sati u školskoj knjižnici

ISPITNO POVJERENSTVOMarija Klanac Joziæ, prof. - ispitivaè
 Vanja Vuliæ, prof. - ispitivaè
 Natalija Bobiæ- Piciæ, prof - èlan

PRISTUPNICI:

Antonija Goliæ, Željko Dejanoviæ, Ante Barièeviæ, Šime Lisica

 

ZEMLJOPIS - uè. br. 11

ISPITNO POVJERENSTVOSnježana Èulig, prof. - ispitivaè
 Hrvoja Madžar, prof. - ispitivaè
 Natalija Bobiæ Piciæ, prof. - èlan

PRISTUPNICI:

od 13,30 do 14,35 sati:Martina Ljuština, Bruno Franin, Darko Krekiæ,
 Šime Matuliæ, Ante Santini
od 14,35 do 15,45 sati:Krešimir Grbiæ, Roko Matešiæ, Marin Školjarev,
 Luka Šupe, Valentin Rukavina, Dino Dijan

POVIJEST - uè. br. 11

ISPITNO POVJERENSTVOMarija Vuèenoviæ, prof. - ispitivaè
 Davor Smoliæ, prof. - ispitivaè
 Nikola Markulin, prof. - èlan

PRISTUPNICI:

od 17,00 do 18,00 sati:Dušan Cvetanoviæ, Josipa Grbiæ, Goran Jurin, 
 Tomislav Bukša, Josip Fain, Tomislav Dujiæ

FIZIKA, BIOLOGIJA i KEMIJA - uè. br. 9

ISPITNO POVJERENSTVODavor Katunariæ, prof. - ispitivaè
 Terezija Šabiæ, prof. - ispitivaè
 Elizabeta Dorkin Milkoviæ, prof. - ispitivaè
 Sanja Vlahoviæ, prof.- èlan

PRISTUPNICI:

od 15,50 do 16,50 sati:Branimir Petrušiæ, Ivica Nekiæ, Jure Cvitanoviæ,
 Marko Mandiæ, Žana Modriæ
od 16,50 do 17,50 sati:Jure Zubèiæ, Josipa Karliæ, Sunèana Kolega,
 Karla Kulonja
od 17,50 do 18,50 satiPetar Kardum, Josip Nimac, Ana Grgin,
 Paula Vrsaljko

LIKOVNA UMJETNOST, GLAZBENA UMJETNOST
i UMJETNOST U ZAVIÈAJU - uè. br. 12

ISPITNO POVJERENSTVOZvjezdana Dunatov, prof.- ispitivaè
 Višnja Klobuèar, prof.- ispitivaè
 Loredana Rakvin, prof. - ispitivaè

PRISTUPNICI:

od 15,00 do 16,00 sati:Nikola Pekas, Luka Sabo, Linda Marušiæ,
 Marko Ðerða, Emil Gulan
od 16,00 do 17,00 sati:Petar Radiæ, Martina Sandriæ, Ivan Velemir,
 Ivan Jankoviæ, Suzana Blaslov
od 17,00 do 18,00 sati:Deni Ivanov, Tihana Marièiæ, Aleksandar Kordiš,
 Luka Kozuliæ, Mario Mijiæ
od 18 sati: Antonia Stipanièev, Ivana Banoviæ

HRVATSKI JEZIK i ENGLESKI JEZIK - uè. br. 13

ISPITNO POVJERENSTVOSanja Vlahoviæ, prof. - ispitivaè
 Jadranka Krmpotiæ Bajlo, prof, - ispitivaè
 Anita Žepina, prof. - èlan
 Valentina Braæ, prof. - èlan

PRISTUPNICI:

od 17,00 do 18,00 sati:Ana Horvat, Matej Rudiæ, Antea Štajdohar,
 Ena Vukiæ, Marko Skoblar

INFORMATIKA i TZK - uè. br. 6

ISPITNO POVJERENSTVOGojko Bukviæ, prof. - ispitivaè
 Helena Hordov, prof. - ispitivaè
 Ante Jerolimov, prof. - ispitivaè

PRISTUPNICI:

od 15,00 do 16,00 sati:Mate Antièeviæ, Branimir Juriæ, Niko Pletikosa

Predsjednik Ispitnog odbora:
Zdravko Æurko, prof.